Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
PER KROHG
1889-1965
Motiv från Paris
Signerad Per Krohg. Olja på pannå, 46 x 55 cm.
749
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här