Peter Dahl, Kyssen

Peter Dahl, Kyssen
Peter Dahl, Kyssen
Peter Dahl, Kyssen
Peter Dahl, Kyssen
Peter Dahl, Kyssen
Peter Dahl, Kyssen
Peter Dahl, Kyssen
Peter Dahl, Kyssen

Klubbat för:

25000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PETER DAHL
född 1934
Kyssen
Signerad Peter Dahl. Akvarell på papper, 75 x 55 cm.

653

2017-05-11