Philip von Schantz, Björkstammar

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ
1928-1998
Björkstammar
Signerad och daterad PvS -79. Olja på duk, 45 x 58 cm.

592

2017-05-11