Klubbat för:
19000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
POUL KJAERHOLM, "PK-22", fåtöljer, 1 par, E. Kold Christensen, Danmark, formgivna 1955, mattpolerat stål, sitsar klädda i rödbrunt skinn, märkta E. Kold Christensen, höjd 70 cm, skador, slitage
216
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här