Poul Volther, "Diva", dagbädd, Gemla Fabriker

Poul Volther,
Poul Volther,
Poul Volther,
Poul Volther,
Poul Volther,
Poul Volther,
Poul Volther,
Poul Volther,
Poul Volther,
Poul Volther,
Poul Volther,
Poul Volther,

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

POUL VOLTHER, "Diva", dagbädd, Gemla Fabriker AB, Diö 1960-tal, modell 981, bok, lös sits klädd i grå textil, höjd 80, längd 205 cm, smärre slitage

218

2017-05-10