Povl Dinesen, matbord, Danmark 1950-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

POVL DINESEN, matbord, snickarmästare Povl Dinesen, Danmark 1950-tal, modell PD 700, teak, en iläggsskiva á 70 cm, märkt Snickarmästare Povl Dinesen, höjd 73, 180 x 90, total längd 250 cm, smärre slitage

219

2017-05-10