Preben Fabricius & Jørgen Kastholm, soffbord

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

PREBEN FABRICIUS & JØRGEN KASTHOLM, soffbord, Bo-Ex, Danmark 1960-tal, modell 550, benställning i borstat stål, skiva i skiffer, höjd 43, 73 x 77 cm, smärre slitage

LITTERATUR
Bo-Ex, Produktkatalog.

243

2017-05-10