Primus Mortimer Pettersson, Palatset

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PRIMUS MORTIMER PETTERSSON
1895-1975
Palatset
Signerad PMP. Olja på pannå, 33 x 40 cm.
Utförd 1956 enligt påskrift på baksidan

672

2017-05-11