Ragnar Person, Flicka med blombukett

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

RAGNAR PERSON
1905-1993
Flicka med blombukett
Signerad RP. Olja på duk fäst på pannå, 69 x 37,5 cm.

655

2017-05-11