Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Badande på brygga
Signerad och daterad RS -67. Olja på duk, 28 x 48 cm.
.
PROVENIENS
Bukowskis Moderna - Svensk-Franska Konstauktioner, våren 1985, katalog 431, katalognr 290
623
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här