Ragnar Sandberg, Gummor på bänk

Klubbat för:

31000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Gummor på bänk
Signerad och daterad R.S. -68. Olja på pannå, 24 x 33 cm.
.
PROVENIENS
Privat svensk samling

525

2017-05-11