Klubbat för:
31000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Gummor på bänk
Signerad och daterad R.S. -68. Olja på pannå, 24 x 33 cm.
.
PROVENIENS
Privat svensk samling
525
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här