Klubbat för:
100000 SEK
Utropspris
100 000-125 000 SEK
RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Modell
Signerad och daterad R.S. -35. Olja på duk, 63,5 x 74,5 cm.
PROVENIENS
Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm
656
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här