Robert Indiana, Parrot

Robert Indiana, Parrot
Robert Indiana, Parrot
Robert Indiana, Parrot
Robert Indiana, Parrot
Robert Indiana, Parrot
Robert Indiana, Parrot

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

ROBERT INDIANA
USA 1928-2005
Parrot Eyphka - ur Decade
Färgserigrafi 1971. Signerad och numrerad R. Indiana E/R.
S. 94 x 78 cm.

777

2017-05-11