Klubbat för:
8000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
ROBERT INDIANA
USA 1928-2005
Parrot Eyphka - ur Decade
Färgserigrafi 1971. Signerad och numrerad R. Indiana E/R.
S. 94 x 78 cm.
777
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här