Klubbat för:
100000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
RUFINO TAMAYO
Mexiko 1899-1991
Figurkomposition
Signerad och daterad Tamayo 9-58. Gouache på papper, 53 x 40 cm.
707
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här