Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
SAM FRANCIS
USA 1923-1994
Jubilée
Färglitografi 1964. Signerad och numrerad Sam Francis 30/50. Editerad av Kornfeld & Klipstein, Bern.
S. 50 x 65,5 cm.
LITTERATUR
Lembark L74 (SF-57)
772
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här