Sam Francis, Jubilée

Sam Francis, Jubilée
Sam Francis, Jubilée
Sam Francis, Jubilée
Sam Francis, Jubilée
Sam Francis, Jubilée
Sam Francis, Jubilée
Sam Francis, Jubilée
Sam Francis, Jubilée

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

SAM FRANCIS
USA 1923-1994
Jubilée
Färglitografi 1964. Signerad och numrerad Sam Francis 30/50. Editerad av Kornfeld & Klipstein, Bern.
S. 50 x 65,5 cm.
LITTERATUR
Lembark L74 (SF-57)

772

2017-05-11