Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
SAM FRANCIS
USA 1923-1994
Sun up
Färglitografi 1964. Signerad och numrerad Sam Francis 55/75.
S. 47 x 65,5 cm.
LITTERATUR
Lembark L76(SF-63)
773
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här