Sideboard, Sverige 1920-30-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-12 000 SEK

SIDEBOARD, Sverige 1920-30-tal, topp klädd i läder med dekor av pärlspikning, profilerade ben i bonad björk, höjd 68, 124 x 53 cm, smärre slitage

220

2017-05-10