Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-12 000 SEK
SIDEBOARD, Sverige 1920-30-tal, topp klädd i läder med dekor av pärlspikning, profilerade ben i bonad björk, höjd 68, 124 x 53 cm, smärre slitage
220
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här