Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
15 000-20 000 SEK
SIGRID HJERTÉN
1885-1948
Porträtt av Iván i sjömansdräkt
Signerad Hjertén. Blyerts på papper, 31,5 x 23,5 cm.
Utförd på 1910-talet
555
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här