Sixten Lundbohm, Köpenhamn

Sixten Lundbohm, Köpenhamn
Sixten Lundbohm, Köpenhamn
Sixten Lundbohm, Köpenhamn
Sixten Lundbohm, Köpenhamn
Sixten Lundbohm, Köpenhamn
Sixten Lundbohm, Köpenhamn
Sixten Lundbohm, Köpenhamn
Sixten Lundbohm, Köpenhamn

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM
1895-1982
Köpenhamn
Signerad SL. Olja på duk, 37 x 32.
Utförd 1918.

689

2017-05-11