Klubbat för:
38000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
SIXTEN LUNDBOHM
1895-1982
Köpenhamn
Signerad SL. Olja på duk, 37 x 32.
Utförd 1918.
689
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här