Klubbat för:
9500 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
SOFFA, Swedish Modern, 1940-tal, benställning i valnöt, blå klädsel, höjd 66, längd ca 180 cm, slitage
79
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här