Soffa, Swedish Modern, 1940-tal

Klubbat för:

9500 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

SOFFA, Swedish Modern, 1940-tal, benställning i valnöt, blå klädsel, höjd 66, längd ca 180 cm, slitage

79

2017-05-10