Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000-15 000 SEK
CARL AXEL ACKING, soffbord, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, 1940-50-tal, mahogny, höjd 56, 94 x 64 cm, smärre slitage
223
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här