Carl Axel Acking, soffbord, SMF, Bodafors

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

CARL AXEL ACKING, soffbord, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, 1940-50-tal, mahogny, höjd 56, 94 x 64 cm, smärre slitage

223

2017-05-10