Sophus Frandsen, "Fibonacci", takarmaturer, 1 par

Sophus Frandsen,
Sophus Frandsen,
Sophus Frandsen,
Sophus Frandsen,
Sophus Frandsen,
Sophus Frandsen,
Sophus Frandsen,
Sophus Frandsen,
Sophus Frandsen,
Sophus Frandsen,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

SOPHUS FRANDSEN, "Fibonacci", takarmaturer, 1 par, Fog & Mørup, Danmark 1960-tal, koppar, höjd ca 30, diameter 47 cm, smärre slitage, patina

224

2017-05-10