Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
SOPHUS FRANDSEN, "Fibonacci", takarmaturer, 1 par, Fog & Mørup, Danmark 1960-tal, koppar, höjd ca 30, diameter 47 cm, smärre slitage, patina
224
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här