Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
STANISLAW WYSOCKI
Polen, född 1949
Lady
Signerad, daterad och numrerad Stan Wys 1994, 1/3. Patinerad brons, höjd med stensockel 59 cm.
730
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här