Klubbat för:
28000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
STIG LINDBERG, vaser, 3 st., Gustavsberg 1960-tal, stengods, glasyr i brunt, grönt och grått, signerade Stig L Gustavsberg studio, höjd 16,5 - 23 cm, en med originalhål för belysning
436
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här