Stig Lindberg, vaser 3 st., Gustavsberg

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

STIG LINDBERG, vaser, 3 st., Gustavsberg 1960-tal, stengods, glasyr i brunt, grönt och grått, signerade Stig L Gustavsberg studio, höjd 16,5 - 23 cm, en med originalhål för belysning

436

2017-05-10