Klubbat för:
150000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
SVEN ALFONS
1918-1996
Offerplats, djurens liv och död
Signerad och daterad Alfons -85. Olja på duk, 100 x 150 cm.
UTSTÄLLD
Sven Alfons, Lunds konsthall 1991
648
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här