Sven Jonson, Natt vid stilla vatten

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

SVEN JONSON
1902-1981
Natt vid stilla vatten
Signerad Sven Jonson. Olja på duk, 33 x 41 cm.
Enligt påskrift på spännramen utförd i Båstad 1964.

515

2017-05-11