Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
SVEN JONSON
1902-1981
Natt vid stilla vatten
Signerad Sven Jonson. Olja på duk, 33 x 41 cm.
Enligt påskrift på spännramen utförd i Båstad 1964.
515
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här