Sven Westman, Gatubild, Paris

Sven Westman, Gatubild, Paris
Sven Westman, Gatubild, Paris
Sven Westman, Gatubild, Paris
Sven Westman, Gatubild, Paris
Sven Westman, Gatubild, Paris
Sven Westman, Gatubild, Paris
Sven Westman, Gatubild, Paris
Sven Westman, Gatubild, Paris

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

SVEN WESTMAN
1887-1962
Gatubild, Paris
Signerad Sven R. Westman. Olja på duk, 101 x 81 cm.

UTSTÄLLD
Salon des Tuileries, Paris 1934

682

2017-05-11