Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
SVEN WESTMAN
1887-1962
Gatubild, Paris
Signerad Sven R. Westman. Olja på duk, 101 x 81 cm.
UTSTÄLLD
Salon des Tuileries, Paris 1934
682
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här