Sven X:et Erixson, Bieliteforsen i Ångermanälven

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON
1899-1970
Bieliteforsen i Ångermanälven, Lappland
Signerad och daterad Sven Erixson -43. Olja på duk, 50 x 61 cm.

507

2017-05-11