Sylvia Stave, vaser 2 st., C.G. Hallberg, 1930-tal

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

SYLVIA STAVE, vaser, 2 st., C.G. Hallberg, 1930-tal, tenn med reliefdekor, sockel i svärtat trä, stämplade C.G. Hallberg, höjd 21-22 cm, mindre bucklor på livet

67

2017-05-10