Takarmaturer, 1 par, Danmark

Takarmaturer, 1 par, Danmark
Takarmaturer, 1 par, Danmark
Takarmaturer, 1 par, Danmark
Takarmaturer, 1 par, Danmark
Takarmaturer, 1 par, Danmark
Takarmaturer, 1 par, Danmark
Takarmaturer, 1 par, Danmark
Takarmaturer, 1 par, Danmark

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

TAKARMATURER, 1 par, Danmark 1940-tal, stommar i mässing, tubformade ljuskällor i vitt glas, höjd 68 cm, smärre slitage, extra ljuskällor medföljer

230

2017-05-10