Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-12 000 SEK
TAKARMTURER, 1 par, Swedish Modern, 1940-tal, mässing med opaka glaskupor, höjd ca 78 cm, mindre nagg
212
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här