Taklampor, 2 st., Swedish Modern, 1940-tal

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

TAKARMATURER, 2 st., Swedish Modern, 1940-tal, mässing, 12 ljusarmar vardera, kupor i vitt glas, höjd ca 140 cm, slitage, mindre nagg, något avvikande

73

2017-05-10