Thorild Knutson, spegel, Gränna 1931

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

THORILD KNUTSON, spegel, Gränna 1931, Swedish Grace, tenn med dekor av lejon i relief, signerad Thorild och daterad 1931, 63 x 34 cm

30

2017-05-10