Klubbat för:
14000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
THORILD KNUTSON, spegel, Gränna 1931, Swedish Grace, tenn med dekor av lejon i relief, signerad Thorild och daterad 1931, 63 x 34 cm
30
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här