Ulla Skogh Fogelklou, soffbord, 1940-tal

Klubbat för:

8500 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

ULLA SKOGH FOGELKLOU, soffbord, Sverige, 1940-tal, ben i alm med reliefdekor, skiva i öländsk kalksten med graverad dekor, signerad US, höjd 57, 84 x 49 cm, smärre slitage

107

2017-05-10