Klubbat för:
8500 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
ULLA SKOGH FOGELKLOU, soffbord, Sverige, 1940-tal, ben i alm med reliefdekor, skiva i öländsk kalksten med graverad dekor, signerad US, höjd 57, 84 x 49 cm, smärre slitage
107
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här