Vägglampetter, 1 par, 1940-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000-10 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, Sverige eller Finland 1940-tal, mässing med perforerade skärmar, höjd 32 cm, senare el, smärre slitage

141

2017-05-10