Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000-10 000 SEK
VÄGGLAMPOR, 1 par, Sverige eller Finland 1940-tal, mässing med perforerade skärmar, höjd 32 cm, senare el, smärre slitage
141
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här