Klubbat för:
8500 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
VÄGGLAMPETTER, 5 st., Svergie 1940-tal, Swedish Modern, stomme i mässing med kupor i vitt underfång, höjd 36 cm, smärre nagg, mässingen med patina
237
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här