Vägglampetter, 5 st., Swedish Modern, 1940-tal

Klubbat för:

8500 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 5 st., Svergie 1940-tal, Swedish Modern, stomme i mässing med kupor i vitt underfång, höjd 36 cm, smärre nagg, mässingen med patina

237

2017-05-10