Klubbat för:
Osåld
Utropspris
18 000-20 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, "Colora", vaser, 2 st., Kosta, randdekor i brunt, rött och blått respektive blått och grönt, signerade Kosta Colora Lindstrand unik, höjd 31,5 - 34 cm, mindre repor
404
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här