Victor Vasarely, Composition
Klubbat för:
34000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
VICTOR VASARELY
Ungern/Frankrike 1908-1997
Composition
Signerad Vasarely. Gouache på papper, 8,5 x 8 cm.
Text på baksidan: B.A. 195(?)4 de Vasarely
PROVENIENS
Professor Oscar Reutersvärds samling, Stockholm
717
2017-05-11