Vytautas Kasiulis, Man med blombuketter

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

VYTAUTAS KASIULIS
Litauen 1918-1955
Man med blombuketter
Signerad Kasiulis. Olja på duk, 72 x 60 cm.

729

2017-05-11