Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
VYTAUTAS KASIULIS
Litauen 1918-1955
Man med blombuketter
Signerad Kasiulis. Olja på duk, 72 x 60 cm.
729
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här