Waldemar Lorentzon, Hamn

Waldemar Lorentzon, Hamn
Waldemar Lorentzon, Hamn
Waldemar Lorentzon, Hamn
Waldemar Lorentzon, Hamn
Waldemar Lorentzon, Hamn
Waldemar Lorentzon, Hamn
Waldemar Lorentzon, Hamn
Waldemar Lorentzon, Hamn

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON
1899-1984
Hamn
Signerad Lorentz. Olja på duk, 61 x 73,5 cm.

634

2017-05-11