Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
WALDEMAR LORENTZON
1899-1984
La Playa, Benidorm, Spanien
Signerad Lorentz och på baksidan signerad och daterad Waldemar Lorentzon Benidorm 1965. Olja på pannå, 22 x 37,5 cm.
636
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här