Waldemar Lorentzon, La Playa, Benidorm

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON
1899-1984
La Playa, Benidorm, Spanien
Signerad Lorentz och på baksidan signerad och daterad Waldemar Lorentzon Benidorm 1965. Olja på pannå, 22 x 37,5 cm.

636

2017-05-11