Klubbat för:
28000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
WALDEMAR LORENTZON
1899-1984
Möte i Altea Vieja
Signerad Lorentz. Olja på pannå, 85 x 50 cm.
Utförd 1962
637
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här