Waldemar Lorentzon, Möte i Altea Vieja

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON
1899-1984
Möte i Altea Vieja
Signerad Lorentz. Olja på pannå, 85 x 50 cm.
Utförd 1962

637

2017-05-11