Wilhelm Kåge, "Carrara", bordslampor, Gustavsberg

Wilhelm Kåge,
Wilhelm Kåge,
Wilhelm Kåge,
Wilhelm Kåge,
Wilhelm Kåge,
Wilhelm Kåge,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000-10 000 SEK

WILHELM KÅGE, "Carrara", bordslampor, 1 par, Gustavsberg 1940-tal, vit glasyr, märkta Gustavsberg Carrara 1076, vita linneskärmar, mässing, höjd med skärm 57 cm, nagg på fotringen, senare skärmar

430

2017-05-10