Andy Warhol,
Klubbat för:
48000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
ANDY WARHOL
USA 1928-1987
Castelli Gallery Malilyn Invitation
Signerad Andy Warhol. Färglitografi, ca 30,5 x 30,5 cm
Inbjudningskort inför utställningen "A Retrospective 1863-1981 exhibition held at Castelli Graphics, New York, 21 November - 22 December, 1981"
588
2017-11-10