Klubbat för:
44000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
ANTOINE BLANCHARD
Frankrike 1910-1988
Champs-Elysées, Paris
Signerad Antoine Blanchard. Olja på duk, 46 x 54,5 cm.
554
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här