Klubbat för:
25000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ARTHUR PERCY
1886-1976
Blommor mot blått
Signerad och daterad Percy 1936. Olja på duk, 61,5 x 46 cm.
421
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här