Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, "Lovö", pallar, 1 par, modellen formgiven för Nordiska Kompaniet 1932, syrabetsad furu, höjd 44,5 cm, slitage
PROVENIENS
Inköpt till en villa i Bromma 1933.
79
2017-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här