Axel Einar Hjorth,"Svea", skåp
Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, "Svea", skåp, Nordiska Kompaniet 1934, björk, bakom dörrarna hyllor, lådor och klädstång, märkt med metallbricka NK 38448 C 28700 samt rund NK bricka, höjd 150, 120 x 48 cm, smärre slitage
PROVENIENS
Uno Riese
51
2017-11-09