Klubbat för:
33000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
AXEL KARGEL
1896-1971
Halmstack, Öland
Signerad A. Kargel. Olja på pannå, 27 x 47 cm.
UTSTÄLLD
Axel Kargel, Himmelsberga Museum, Öland 1998
435
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här