Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
AXEL NILSSON
1889-1991
Blomma och porslin
Signerad Axel Nilsson. Olja på pannå, 45 x 33 cm.
Utförd 1929
PROVENIENS
Färg & Form, Stockholm
407
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här