Axel Nilsson, Blomma och porslin

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

AXEL NILSSON
1889-1991
Blomma och porslin
Signerad Axel Nilsson. Olja på pannå, 45 x 33 cm.
Utförd 1929
PROVENIENS
Färg & Form, Stockholm

407

2017-11-10